Anket

Belediyemizin iş arayan ve işverenleri buluşturduğu bu platformumuz hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Sevgili Çanakkale'liler

   Ülkemizin en önemli sorunlarından biri şüphesiz ki işsizliktir. Şehirlerde artan nüfus, bu durumla aynı oranda gelişme göstermeyen iş olanakları, işveren ve arayanı buluşturacak platformların yavaş gelişmesi gibi pek çok etken bu süreci etkilemektedir.

İş arayanlara destek olmak ve onları kariyer planlaması konusundaki fırsatlarla tanıştırmak amacıyla hazırlanan Kariyer Ofisi projemizi hayata geçirmemizin ardından, yerel yönetim olarak gençler başta olmak üzere Çanakkale’de iş arayan herkese fırsat ve olanak sağlayacak websitemizi de hayata geçirdik.

istihdam.canakkale.bel.tr adresi; bilgi ve yeteneklerine, tecrübelerine uygun iş arayan kişiler ile farklı sektörlerde işveren firmaları bir çatı altında toplamayı hedefliyor. Bu güzel proje ile bir yandan iş açısından uygun kişiyi bulurken, diğer yandan da kişi açısından uygun işi bulma imkânını sağlamayı hedefliyoruz.

İşsizlik sorununa bir nebze olsun çözüm olabilmek, gençlerin iş potansiyellerini arttırabilmelerine katkı sunabilmek için Çanakkale yerelini hedefleyen projenin kentimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

Ülgür GÖKHAN
Çanakkale Belediye Başkanı

  • Bugün Ziyaret: 3
  • Bugün Gösterim: 3
  • Toplam Ziyaret: 254519
  • Toplam Gösterim: 830366
Web sitemizisi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 3.5.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep edilmemektedir.

Çanakkale Belediyesi
Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi
Çanakkale iş ilanları, iş ilanları